Pełczyńska-Nałęcz i Hennig-Kloska w II turze wyborów na szefową Polski 2050
Warszawa, 24.09.2024. Ministrowie funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz (L) oraz klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska (P) podczas posiedzenia rządu w siedzibie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, 24 bm. Rada Ministrów zajmie się raportem o sytuacji powodziowej, projektem noweli o szczególnych rozwiązaniach związanych z usuwaniem skutków powodzi oraz przygotowanym w MON projektem, którego celem jest m.in. uatrakcyjnienie terytorialnej służby wojskowej i zwię
Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz i Paulina Hennig-Kloska w II turze wyborów na szefową Polski 2050. W sobotnich wyborach oddano na nie odpowiednio 277 i 131 głosów. Dodatkowe głosowanie odbędzie się w poniedziałek.
REKLAMA
Głosowanie trwało od godz. 9.15 do godz 15. Uprawnionych było ponad 800 delegatów. Minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz otrzymała 277 głosów. Na minister klimatu i środowiska Paulinę Hennig-Kloskę głosowało 131 członków partii.
II tura odbędzie się w poniedziałek, wyniki będą znane tego samego dnia późnym wieczorem.(PAP)
mt/ mow/
Polska, Warszawa
PRZECZYTAJ JESZCZE




